GERMICÍDNA UVC LAMPA 65 W

Spýtajte sa

Ultrafialová germicídna lampa pôsobí na DNA mikróbov, poškodzuje ich a bráni im v reprodukcii, zabíja vírusy i baktérie, efektívne dezinfikuje povrchy objektov, vzduch i vodu.

€ 91 bez DPH
€ 109 vr. DPH
Skladom

Zhrnutie výkonu germicídne lampy

UV-C svetlo s príkonom 65 W

Plocha do 80 m2

UV-C žiarenie zničí 99,9% všetkých vírusov, baktérií

Časovač, diaľkové ovládanie a senzor pohybu

Ideálny pre dezinfekciu a starostlivosť o

Domácnosti

Malé kancelárie

Hotelové izby

Malé obchody

Ako si vybrať ozónový generátor presne pre vás

Voľba správneho generátora je dôležitá. Prečítajte si, ako vybrať zodpovedajúci výkon generátora a ktoré parametre pri jeho výbere sledovať.Vysoká efektivita UV-C žiarenie

Ultrafialové žiarenie pôsobí na DNA mikróbov, poškodzuje ich a bráni im v reprodukcii. UV-C lampa sterilizuje a čistí vzduch v priestoroch do 80 metrov štvorcových. Zabíja všetky známe typy vírusov a baktérií, pôsobí na infikované povrchy objektov, vzduch i vodu, bez rizika ich poškodenia. Ultrafialové žiarenie patrí k najúčinnejším spôsobom dezinfekcie priestor, lampa je vhodná pre použitie v domácnostiach i komerčných priestoroch.


Maximálna jednoduchosť použitia

Používanie UV-C lampy zvládne každý. Stačí ju zapojiť do zásuvky a lampa prejde do pohotovostného režimu. Opakovaným stlačením jediného tlačidla alebo diaľkového ovládača nastavíte dobu fungovania prístroja v rozmedzí 15, 30 alebo 60 minút. Po nastavení časovača sa rozoznie zvukový odpočet, máte tak čas bezpečne opustiť dezinfikované priestory. Prístroj sa aktivuje a svetelná trubica sa rozsvieti na modro. Po ukončení nastaveného cyklu dezinfekcie sa lampa sama vypne. Lampa je tiež vybavená senzorom pohybu a v prípade, že vstúpite do miestnosti sa dezinfekcia preruší, kým priestor opäť neopustíte.Technické parametre

 • Plocha: 80 m2
 • Výkon: 65 W
 • Vstupné napätie: AC 220 V / 60 Hz
 • Ultrafialove svetlo s vlnovou dĺžkou svetla 254 nm
 • Rozmery: 480 x 180 x 180 mm
 • Doba životnosti UV trubice: cca. 5 000 h

Kľúčové funkcie

 • UV-C lampa s efektívnou dezinfekciou až 80 m2
 • Účinná proti vírusom a mikroorganizmom v ovzduší aj na povrchoch vecí
 • Univerzálne použiteľná v kanceláriách, malých obchodoch a domácnostiach
 • Časovač a diaľkové ovládanie s rozsahom 15, 30 a 60 minút
 • Senzor pohybu pre vašu bezpečnosť
 • Životnosť trubíc je približne 5 000 h
 • Slovenský návod a technická podpora
 • Záručná doba 2 roky


Ozónové generátory dodávame napríklad pre

Siemens logo
PCR
ALTRON nove logo 2016
zpmv


Všeobecne o ozóne

Ozón je plyn, ktorý sa prirodzene vyskytuje v prírode a tvorí napr. ochrannú ozónovú vrstvu Zeme. Vo vyšších koncentráciách dokáže likvidovať mikroskopické organizmy, ako sú vírusy, baktérie a ďalšie, pritom však nijako nezaťažuje životné prostredie.

Po čištení ozónem

Krátko po aplikácii šokového čistenia generátorom ozónu sa ozón sám rozloží na kyslík a nezostane po ňom žiadny zápach, zvyšky ani iné chemické pozostatky. Prispieva tak k vytváraniu a udržovaniu bezpečného a čistého prostredia v kanceláriách, obchodoch, dopravných prostriedkoch či domácnostiach.

Ako používať ozón k ekologickej dezinfekciu priestorov

Dezinfekcia a čistenie ozónom je moderný a vysoko ekologická metóda starostlivosť o prostredie a interiéry. Pozrite sa, na čo sa zamerať pri jeho použití a ako ju najlepšie využiť.

Používame súbory cookie na optimalizáciu našich webových stránok a služieb. Pre naše zásady navštívte sekciu obchodné podmienky.